Již 100 let podporujeme české novináře.


Vytisknout

Zprávy

Začal fungovat AsiaSat 9

Čtvrtek, 28. prosinec 2017  |  napsal(a): v kategorii: Zprávy

Důležitý pokrok pro kvalitu vysílání v asijském regionu představuje spuštění satelitu AsiaSat 9, k němuž došlo podle informací Asijskopacifické unie (ABU) v uplynulých dnech. Novinka poskytuje divákům mnohem lepší příjem televizního vysílání.

Mezi další novinky a vylepšení, která čerstvě vypuštěný satelit poskytuje, je lepší a efektivnější práce s elektrickou energií (AsiaSat 9 je celkově mnohem úspornější). Televizní signál se v důsledku fungování nového satelitu zlepší v těchto státech: Barma, Indonésie a Mongolsko.

„Máme ohromnou radost, že se podařilo celý projekt dotáhnout do zdárného konce. AsiaSat 9 znamená jednoznačný krok vpřed pro zlepšení kvality televizního signálu ve velké části asijského regionu. Vše činíme s ohledem na zákazníky, resp. jejich spokojenost,“ řekl Andrew Jordan, který vede společnost AsiaSat.

Důležité je, že díky novému satelitu se dostanou mediální obsahy i lidem, kteří měli dosud méně kvalitní přijímače. Více informací můžete nalézt v anglickém jazyce pod tímto odkazem.

 


Komentáře k článku:

Přidejte komentář ↓

Přidejte komentář: