Již 100 let podporujeme české novináře.


Vytisknout

Zprávy

Vyšlo prázdninové číslo Mediažurnálu. Přečtěte si, co je u nás nového!

Úterý, 26. červenec 2016  |  napsal(a): v kategorii: Zprávy

Prázdninové číslo časopisu Mediažurnál dostali členové a členky Syndikátu novinářů ČR v uplynulých dnech do poštovních schránek. V pořadí druhé vydání pravidelného čtvrtletníku informuje o výsledcích květnové valné hromady a dává možnost přečíst si o řadě dalších zajímavých tématech z oblasti sdělovacích prostředků. O obrazový dopovod v podobě karikatur se tentokrát postaral kreslíř Marek Douša, známý autor Reflexu.

V pořadí druhý letošní Mediažurnál otevírá příspěvek Milana Šmída k diskusi o zpravodajství TV Prima. Tentýž autor se zabýval také tématem Královské charty BBC, důležitého dokumentu, který má význam pro oblast veřejnoprávního vysílání Velké Británie. Pozornost si zaslouží také bilanční rozhovor s Janem Rozkošným z DVTV nebo příspěvěk o politických kampaních z pera Jaroslava Veise.

V aktuálním čísle čtenáři naleznou také množství aktualit z dění v syndikátu. Kromě shrnutí výsledků zasedání valné hromady se jedná mimo jiné o debatu s Janem Petránkem v Ostravě nebo soutěž Literární Vysočina. Nechyběly ani pozvánky na zajímavé akce pořádané syndikátem, za zmínku stojí především debata o předvolebních průzkumech, na kterou jsou všichni zájemci srdečně zváni.

V červencovém Mediažurnálu nechyběla ani pravidelná fotografická stránka. Předseda Klubu fotoreportérů SN ČR Filip Láb tentokrát představil snímky Daniely Sýkorové z cyklu Vesnická tancovačka. Obrazovou stránku časopisu pak dokreslily karikatury Marka Doušy.

Podívejte se na celé číslo pod tímto odkazem.


Komentáře k článku:

Přidejte komentář ↓

Přidejte komentář: