Již 100 let podporujeme české novináře.


Vytisknout

Zprávy

Rozpravy o českých médiích přijdou tentokrát s tématem bulváru

Čtvrtek, 9. listopad 2017  |  napsal(a): v kategorii: Zprávy

Ve čtvrtek 23. 11. 2017 od 17:30 hodin se na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK (místnost 215) konají další Rozpravy o českých médiích. Tématem bude tentokrát „Tajemství úspěchu bulváru“. V diskusi budou účastnicí i přednášející hledat odpovědi mimo jiné na otázku, proč jsou bulvární novináři tak úspěšní.  

Další okruhy bude tvořit sběr informací o známých osobnostech, souvislosti bulvární novinařina a expanze sociálních sítích či novinářská etika.

Pozvání do diskuse přijali: 
Radek Lain, šéfredaktor Blesk a Aha (Czech News Center),
Petr Konečný, šéfredaktor Expres.cz (Mafra),
Barbora Osvaldová, Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK.
Moderuje Alice N. Tejkalová z Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK.

Dotazy či komentáře můžete posílat už teď na e-mail rozpravyomediich@gmail.com. Přijímat je budeme elektronicky i v průběhu diskuse, přítomní diváci se jako vždy mohou zeptat i na mikrofon, který jim rádi podáme.

Rozpravy budeme opět vysílat živě na Facebooku i na YouTube kanálu Institutu komunikačních studií a žurnalistiky, kde najdete v archivu i všechny předchozí proběhlé Rozpravy. V události na Facebooku můžete průběžně sledovat aktuality k tématu i informace o diskutujících.

Rozpravy o českých médiích pořádá Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK už od r. 2012, mediálními partnery jsou PRESSpektivy (Český rozhlas) a Evropská observatoř žurnalistiky (EJO). Více o Rozpravách se dočtete na http://rozpravy.fsv.cuni.cz/.


Komentáře k článku:

Přidejte komentář ↓

Přidejte komentář: