Již 100 let podporujeme české novináře.


Vytisknout

Zprávy

První Mediažurnál roku 2015 mají naši členové ve schránkách. Stáhněte si elektronickou verzi

Úterý, 31. březen 2015  |  napsal(a): v kategorii: Zprávy

Syndikát novinářů vydal první letošní číslo časopisu Mediažurnál. Čtvrtletník se kromě tradičních aktualit ze života spolku věnuje průřezovým tématům ze světa sdělovacích prostředků. Za pozornost stojí například rozhovor s investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou nebo text Erika Besta o svobodě médií v Česku.

První vydání Mediažurnálu v roce 2015 nabízí opět zajímavý obsah. Dění z regionálních sdružení doprovází kromě již výše zmíněných textů také analýza nového pořadu Newsroom ČT24 od Milana Šmída nebo profilové téma o přechodech novinářů do oblasti PR. Nechybí také rubrika jazykový koutek, kterou redakce časopisu zařazuje již pravidelně.

Celé vydání časopisu se otevře pod tímto odkazem.

"Na poslední číslo loňského roku, které vyšlo už naposledy s drobným zdržením, jsme měli velmi pozitivní ohlasy čtenářů. Myslím, že si náš časopis nadále drží vysokou úroveň nejen co do obsahu, ale také pokud jde o stylistickou vytříbenost a přehledné a poutavé grafické zpracování," řekl šéfredaktor časopisu Lukáš Pfauser.

Ten zároveň prozradil, co redakce chystá na příští, červnové číslo. Čtenáři se mohou těšit na profilový rozhovor s šéfredaktorem slovenského Denníku N Matúšem Kostolným nebo podrobně rozpracované téma politického pozadí blížící se květnové volby nových členů Rady České televize.


Komentáře k článku:

Přidejte komentář ↓

Přidejte komentář: