Již 100 let podporujeme české novináře.


Vytisknout

Zprávy

Konají se další Rozpravy o českých médiích

Pátek, 6. říjen 2017  |  napsal(a): v kategorii: Zprávy

Ve čtvrtek 12. 10. 2017 od 17:30 hodin se na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK (v místnosti 215) konají další Rozpravy o českých médiích. Tentokrát budou tématem právní aspekty užívání sociálních sítí.  

Diskuse se bude týkat mimo jiné těchto okruhů: odpovědnost uživatelů a provozovatelů sociálních sítí, meze svobody vyjadřování, právní možnosti boje proti pomluvě, svědectví trestného činu na sociálních sítích.

Pozvání do diskuse přijali: 


Marek Antoš, Katedra ústavního práva, Právnická fakulta UK,
Tomáš Friedel, Katedra politologie a sociologie, Právnická fakulta UK,
Klára Sommerová, Advokátní kancelář Šrubař & Partners/Mall Group,
Josef Benda, Katedra mediálních studií, Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK.
Akci moderuje Alice Němcová Tejkalová z Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK.

Dotazy či komentáře můžete posílat už teď na e-mail rozpravyomediich@gmail.com. Organizátoři je budou přijímat také elektronicky i v průběhu diskuse, přítomní diváci budou moci jako obvykle klást dotazy přímo v přednáškovém sále.

Rozpravy se vysílají živě na Facebooku i na YouTube kanálu Institutu komunikačních studií a žurnalistiky, kde najdete v archivu i všechny předchozí proběhlé Rozpravy. V události na Facebooku můžete průběžně sledovat aktuality k tématu i informace o diskutujících.

Rozpravy o českých médiích pořádá Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK už od r. 2012, mediálními partnery jsou PRESSpektivy (Český rozhlas) a Evropská observatoř žurnalistiky (EJO). Více o Rozpravách se dočtete na http://rozpravy.fsv.cuni.cz/.


Komentáře k článku:

Přidejte komentář ↓

Přidejte komentář: